marka tescil Antalya İş Dünyası’nın Gurur Gecesi « Markalar Ve İnsanlar
Markalar Ve İnsanlar

Antalya İş Dünyası’nın Gurur Gecesi

Antalya […]

Antalya İş Dünyası’nın Gurur Gecesi
15 Eylül 2017 - 13:45 'de eklendi.

atso

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın başarılı gerçek ve tüzel kişi üyelerini teşvik etmek için düzenlediği “Geleneksel Ödül Töreni” ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda görkemli bir törenle yapıldı. Antalya iş dünyasının 30 yıldır aralıksız devam eden “Gurur Gecesi”ne iş, siyaset ve medya dünyasından çok sayıda davetli katıldı.
Törene Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, milletvekilleri, belediye başkanları, Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen oda ve borsa başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile siyaset ve medya dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Törende; 2016 Yılı Gelir Ve Kurumlar Vergisi, 2016 Yılı Döviz Kazandırıcı Hizmetler, Seyahat Acentaları, Konaklama Tesisleri, İhracat Döviz Geliri, En fazla Yaş Sebze ve Meyve Mamulleri, Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatı, Türkiye’nin İlk 500 Sanayi Kuruluşu Arasında Yer Alan Antalya Firmaları, Türkiye’nin İkinci 500 Sanayi Kuruluşu Arasında Yer Alan Antalya Firmaları ile En Fazla İstihdam Sağlayan İlk 3 Firma ödüllendirildi. Bu yıl ilk kez verilen “Antalya İnovasyon Ödülleri” de sahiplerini buldu. Gecede ayrıca TOBB tarafından Antalya’da yaptırılan Fen Lisesi’nin açılış seremonisi gerçekleşti.

DJouMmJXoAAyEab

ATSO Ödülleri 30 yaşında

Açılışta bir konuşma yapan ATSO Başkanı Davut Çetin, sözlerine Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’a teşekkür ederek başladı. Davut Çetin, “Sayın Kalkınma Bakanımız bugün aramızdalar. Antalya milletvekilliği de yapmış olan ve ilimiz için projeler üreten Sayın Elvan törenimizi onurlandırmışlardır. Kendilerine teşekkür ediyorum. Sayın Dışişleri Bakanımız da bugün bizimle olacaklardı, fakat son anda Ankara’ya dönmek zorunda kaldılar.

Genel başkan yardımcılarımız ve milletvekillerimiz her zaman Antalya’nın önemli günlerinde yanımızdalar. Bu beraberlikten mutluluk duyuyor ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Rifat Başkanımız yıllardır bu törende ev sahibi konumundadır. Başkanımız her zaman gece gündüz çalışarak, 81 ilimizde 365 oda ve borsayı bir ve beraber tutuyor, bizlere güç veriyor. Birazdan TOBB Antalya Fen Lisesi’nin açılışını buradan yapacaklar. Kendilerine ve TOBB yönetimine, Antalya’ya verdikleri bu destek için teşekkür ediyorum.

Antalya’nın önemli konularında liderliğiyle öne çıkan Sayın Valimiz her zamanki gibi yanımızdalar. Sayın Türel Ankara’dan ayağının tozuyla geldi. Burdur Valimiz Oda ve borsa başkanlarımız hep birlikteyiz. Bu güzel birliktelik için herkese, hepinize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

20170913_2_25721621_25830815_High

“Antalya İnovasyon Ödülleri”

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl ilk kez verilen “Antalya İnovasyon Ödülleri” sahiplerini buldu.

Ürün İnovasyonu kategorisinde “Tohum Sayma Makinası” projesi ile Gitek Elektrik Elektronik Müh. Ar. Ge. San. ve Tic. Ltd. Şti., Hizmet İnovasyonu kategorisinde “Best Western VİB Hotel” ile Güncem Turizm Ticaret A.Ş., Pazarlama İnovasyonu kategorisinde “Mobil Uygulama-Sanal Kartela” ile AGT Ağaç San. ve Tic. A.Ş., Organizasyon İnovasyonu kategorisinde Ral Tekstil A.Ş., Süreç İnovasyonu kategorisinde Evet Araşt. Geliş. Müh. Yazıl. Sist. Med. Dan. Vet. Hiz. Turz. San. ve Tic. A.Ş. ödül kazandı. “Antalya Toplu Taşımada Doğru Hamleler” projesi ile dikkat çeken 19 yaşındaki Mert Bodrumlu ise “Özel Ödül”e değer bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER