marka tescil Eğitimci Serap Şahin’in ilk kitabı raflarda « Markalar Ve İnsanlar
Markalar Ve İnsanlar

Eğitimci Serap Şahin’in ilk kitabı raflarda

Eğitimci […]

Eğitimci Serap Şahin’in ilk kitabı raflarda
20 Kasım 2017 - 11:43 'de eklendi.

Eğitimci ve çocuk kitabı yazarı Serap Şahin’in ilk kitabı Beyazlar Ülkesi’nin Kahramanları, Final Kültür Sanat yayınlarından çıktı.

Sekiz- on iki yaş arası çocuklara yönelik hazırlanan eğitici çocuk kitabı, Beyazlar Ülkesi’nin Kahramanları, eğitimci Serap Şahin’in imzasıyla kitabevi raflarındakini yerini aldı.
Çocuk öykülerinin yanı sıra çocuk tiyatrosu için oyunlar da yazan yazar Şahin, ilk kitabını çıkartmanın mutluluğunu yaşıyor.

Beyazlar Ülkesi’nin Kahramanları’nı, yalın bir dille çocuklarla buluşturan yazar, konu seçiminde, çocuklarda yaratıcılık, duygusal zeka, kendine güven ve sorunlarla baş edebilme yeteneğini geliştirmeyi ve başarılı bireylerin temellerini küçük yaşta atmayı hedefliyor. Kendisi de iki çocuk annesi olan eğitimci-yazar Serap Şahin, okumanın öneminin küçük yaşlarda kazanıldığına dikkat çekerek, çocukları öykülerle buluşturmak için, Yaratıcı Okuma Atölyeleri de düzenlediğini belirtti.

126 sayfadan oluşan kitapta; birbirinden farklı renklerdeki boncuk gözleri, kıvır kıvır saçları ve tombul yanaklarıyla herkesin daha ilk görüşte sevgisini kazanan 8 yaşındaki Utku’nun, dişlerimizin sağlığı ve bakımı için başından geçen maceralar anlatılıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER