marka tescil Çok Yaşayın! « Markalar Ve İnsanlar
Markalar Ve İnsanlar

Çok Yaşayın!

12 […]

Çok Yaşayın!
05 Kasım 2016 - 18:50 'de eklendi.

12 ay, 4 mevsim, 365 gün, 31 556.926 saniye, 525 948.766 dakika ve 8 765.81277 saat.
Her biri farklı olan anlarınızı yaşarken bu sene geç veda eden yazın kıymetini daha çok hissettiğinize eminim.
Yıldızlarla dolu gökyüzünün altında hayal kurup, masmavi suları seyre dalıp, rüzgarın ve yağmurun sesiyle doğayla bir bütün içinde olmak.
Kulağa ne hoş geliyor değil mi? Gerçi tatile çıkmak artık bir lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç halini alırken; sağlığımız, düşünce yapımız ve hayatımız ile ilgili büyük kazançları da beraberinde getiriyor.

Peki Tatile Çıkamıyorsak?
Biz yayıncı olduğumuz için pek tatili sevmeyiz. Sevmeyiz derken bakmayın kedi uzanamayacağı ciğere mundar dermiş. Resmen tatile çıkamıyoruz. Fakat “günü yakalamayı” çok iyi biliyoruz. Yoğun geçen bir ayın ardından, sizler için hazırladığımız biraz yeni, biraz still sahibi, biraz sağlıklı, biraz sizi acıktıran, biraz da ciddileştirecek konularla yine aranızdayız.

Bütün bunları hazırlarken zamanla yarış içerisine girip kendimizi kaybettik ama “günü ” yakalamayı asla unutmadık. Nasıl mı?
Özgün stiliyle ve kalitesiyle modern, dinamik, iş hayatı insanlarının dünyasında otomobil, moda, spor eğlence ve sektördeki yenilikler konularında iş dünyasının ‘mutlaka okunmalı’ listesinde ilk sırayı alan Markalar ve İnsanlar,’ı hazırlamak için bir hayli koşturduk. Ve koşturmak “boş durmaktan” iyidir, mottosuyla şimdi tekrar sizlerleyiz.
Umarız bu özel yayınımızı okurken bizim hazırlarken aldığımız keyfi yaşarsınız.

Sevgiyle Kalın.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER