marka tescil Zeminden yetişip zirveye ulaşan, sahibi olduğu Ereng Event firması ile başarılı organizasyonlarla Antalya turizmine imzasını atan iş adamı Eren Güngör sektör üzerine değerlendirmelerde bulundu… « Markalar Ve İnsanlar
Markalar Ve İnsanlar

Zeminden yetişip zirveye ulaşan, sahibi olduğu Ereng Event firması ile başarılı organizasyonlarla Antalya turizmine imzasını atan iş adamı Eren Güngör sektör üzerine değerlendirmelerde bulundu…

“Animatörlük […]

Zeminden yetişip zirveye ulaşan,  sahibi olduğu Ereng Event firması ile başarılı organizasyonlarla Antalya turizmine imzasını atan  iş adamı Eren Güngör sektör üzerine değerlendirmelerde bulundu…
21 Aralık 2016 - 15:03 'de eklendi.

“Animatörlük Ustalık İster”

Resim yapmak, şiir yazmak, şarkı söylemek, müzik aleti çalmak, dans etmek, kitap yazmak, rol yapmak, yemek yapmak ve animatör olmak… Bunların hepsi ustalık ister. Diyeceksiniz ki “ animatörlükte ustalık nasıl olur”,kısaca anlatayım: Eğer animatörseniz, en az 6 ay boyunca her gün sabah kalktığınızda güler yüzlü olarak güne başlamanız gerek, hatta iyi uyumamışsanız bile. Kahvaltıdan hemen sonra hayat başlar. İlk yapmanız gereken, misafirleri toplamak ve herkesin daha yeni uyandığı bir zamanda tüm enerjinizi onlara aktarmak ve bu enerjinizin tüm gün boyunca devam etmesidir. Bütün gün güneş tepenizde bir sürü aktivite yönettikten sonra akşam faslı yani günün ikinci yarısı başlar. Hava kararır, akşam için özenle hazırlanılır, en şık kıyafetler giyilir ve gece başlar. Show öncesi mini club aktivitesi, tiyatrodaki heyecan, ardından partiyle devam eden günün sonu diskoda biter. Peki, sizin keyfiniz yoksa ve sahneye çıkmak o gün içinizden gelmiyorsa ya da herkese güler yüzlü davranacak haliniz yok ise ne olur? İşte o zaman bunları yapmak ustalık ister.

Ülkemizi ziyaret eden misafirlerimiz söyledikleriniz karşısında etkilenmesi için bilgileriniz sağlam olmalıdır. Öte yandan animatör sahnede binlerce kişinin karşısında rahat olabilmelidir ki ; beklenmedik bir hata yaşandığında ya da ses operatörü başka müzik girdiğinde ustalıkla bu durumu kurtarabilmelidir.Animasyon kusur örter. Misafir ilişkileri her nedense hep animasyondan yardım ister, siz onların görevini başarı ile yapar ama genel müdüre nedense onlar konuyu aktarır.

“Farklı olmak için aynı adımlar atılmaz. Biz takip etmekten çok takip edilmeyi seçen bir ekibiz.”

Farklı olmak ve fark yaratmak için insanlardaki duyguları ateşlemeye oynamak gerekmektedir ve bunu animasyonlar ile başarmak mümkündür. İster reklam mantığıyla, ister memnuniyet mantığıyla ilerlensin, etkisi çok büyüktür.
İşte burada bizim şirketimiz sizlere en büyük desteği vermektedir. Her yıl yenilenen konsept partilerimiz, dünyanın bir diğer ucuna seyahat etmeden ayağınıza kadar getirdiğimiz Showlarımız, hizmet kalitemiz, standartlarımız ve yaratıcılığımız hepimizi ileriye taşımakta önemli bir yapı taşıdır. Farklı olmak için aynı adımlar atılmaz. Biz takip etmekten çok takip edilmeyi seçen bir ekibiz. Bunun da şaşkınlıktan öte hayranlık uyandırdığının bilincindeyiz.

“Ülkemizin fazlaca hareketli yıllar geçirmekte olduğu aşikâr. Yeni sezonda gülen yüzler görmek umudumuz.”

Bu sene gözlemlediğimiz, turizm sektörünün çok da istenildiği gibi bir sezon geçirmediğidir. Turizm her şeyden etkilenen bir sektör olduğu için, aynı zamanda da bulunduğumuz bölge dolayısıyla dünya siyasetinden ve olaylarından fazlaca etkileniyoruz. Ülkemizin fazlaca hareketli yıllar geçirmekte olduğu aşikâr. Yeni sezonda gülen yüzler görmek umudumuz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER