marka tescil FARKLI SEKTÖRLERDE BAŞARILI İŞLERE İMZA ATAN AZİMLİ BİR İŞ ADAMI: CANER YILMAZ « Markalar Ve İnsanlar
Markalar Ve İnsanlar

FARKLI SEKTÖRLERDE BAŞARILI İŞLERE İMZA ATAN AZİMLİ BİR İŞ ADAMI: CANER YILMAZ

Caner […]

FARKLI SEKTÖRLERDE BAŞARILI İŞLERE İMZA ATAN AZİMLİ BİR İŞ ADAMI: CANER YILMAZ
21 Aralık 2016 - 15:17 'de eklendi.

Caner Yılmaz yeni işletmesi Ege Yatırım hakkında bizlere açıklamalarda bulundu, iş hayatındaki başarısının sırlarını paylaştı…

Caner Bey sizi gerek yazılı basın gerekse görsel basından yakinen tanıyoruz. Tanımayanlar için kendini kısaca tanıtır mısınız?
Yaklaşık 15 senelik bir futbolcuyum. 15 sene içerisinde Malatya Spor, Sivas Spor, Samsun Spor ve Antalya Spor gibi takımlarda futbol oynadım. Antalyaspo’ru bıraktıktan sonra 2 yıl da Antalyaspor’da antrenörlük yaptım. Bunlardan sonra bir arkadaşımın vasıtasıyla ticarete atıldım. Ticaret geçmişim de 2005 yılında havalimanında başlıyor. Havalimanında bir hediyelik eşya mağazasını işletmeyle başladık. Ancak turizmdeki kötü gidişat nedeni ile orayı devrettik. Şu an için Çatı Restaurant ve Ege Yatırım ile iş hayatına devam ediyoruz.

300reklam2

“Bu işte yeni de olsak, zamanla tecrübe kazanacağımıza inanıyoruz.”

Pek çok farklı sektörde başarı sağladınız. Şimdi ise Ege Yatırım ile gayrimenkul sektöründesiniz. Bu süreç nasıl başladı biraz anlatır mısınız?
Ege Yatırım yaklaşık 25 yıllık bir şirket. Buranın önceki sahibi Eyüp Gümüş. Eyüp Bey ile Samsun’dan tanışıyoruz. Birlikte bu işi yapabilir miyiz diye bir teklifte bulundu. Biz de doğru noktada doğru kişiyle olduğumuza inanarak bu ortaklığı başlattık.
Akılınıza gelebilecek her türlü gayrimenkul işinde (arsa, otel, daire) hizmet veriyoruz. Bu işe Antalya’daki çevremize güvenerek girdik. Her işte olduğu gibi bu işte de öncelikli ilkemiz dürüstlük. Amacımız insanları mutlu edebilmek. Bu işte yeni de olsak, zamanla tecrübe kazanacağımıza inanıyoruz.

Gündüzleri buradayız, akşamları Çatı restorandayız. Hayatımız böyle akıp gidiyor.

Ege Yatırım olarak hedeflediğiniz şeyler neler? “Antalya’da şunu yapmak istiyorum” dediğiniz bir konu var mı?
Gayrimenkul sektöründe kurumsal ve büyük firmalar var. 2017 yılı içinde bu büyük firmalardan biriyle anlaşarak, işlerimizi daha da büyüteceğiz. Sadece Antalya içinde değil, pek çok farklı şehirde çalışmalar yapacağız. Şu an için de zaten sadece Antalya bazlı çalışmıyoruz.

“Sistemi iyi oturttuğun zaman istediğiniz kadar büyüyebilir ve istediğiniz kadar işletme açabilirsiniz.”

Farklı kulvarlarda hizmet sektöründesiniz. Bunları nasıl dengede tutuyorsunuz ve bunları dengede tutmanın formülü nedir?
Bunun sistemle alakalı olduğunu söyleyebiliriz. Yaptığım bütün işlerde birlikte yola çıktığım ortaklarım var ve hepsi güvendiğim, inandığım kişiler. Onların desteği dışında bu işletmelerimizdeki noktalara koymuş olduğumuz doğru insanlar var. Bu açıdan sistemi iyi oturttuğun zaman istediğiniz kadar büyüyebilir ve istediğiniz kadar işletme açabilirsiniz. Yeter ki doğru insanla, doğru yerde çalışabilin.

2016’yı geride bırakırken yeni yıldan beklentileriniz nelerdir?
Gerçekten sıkıntılı bir dönem yaşıyoruz. Herkes olumsuz baktıkça kötü şeyleri çağırıyor bence. Ama iyi düşünmek gerektiğine inanıyorum. İyi düşünerek güzel bir sinerji oluşturmamız gerekiyor.
Çatı Restaurant olarak yeni yılda da değerli misafirlerimizle buluşmaya devam edeceğiz. Hafta içi fasıl grubumuzla, hafta sonu ise canlı müzik performansları ve sanatçılarla yine eğlence ve lezzet dolu olacağız.

Son olarak eklemek istedikleriniz…
Bu yıl herkesin mutlu olmasını istiyorum; çünkü mutlu olduğun zaman her şeyi başarıyor insan. Stresten uzak, mutlu ve huzurlu bir yaşam temenni ediyorum herkese. İlgi ve alakanız için teşekkür ede

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER