marka tescil BALKAN FUARI’NA YOĞUN İLGİ… « Markalar Ve İnsanlar
Markalar Ve İnsanlar

BALKAN FUARI’NA YOĞUN İLGİ…

Uluslararası […]

BALKAN FUARI’NA YOĞUN İLGİ…
27 Aralık 2016 - 9:40 'de eklendi.

Uluslararası Genel Ticaret Fuarı ile Ülkeler Kazanacak!

Türk sanayici, iş adamı ve üreticileri ile Balkan ülkeleri girişimcilerine bir araya getirmeyi hedefleyen, karşılıklı ticari işbirliğini geliştirmeyi amaçlayan ITF Balkan 2017 Uluslararası Ticaret Fuarının ilki 15-18 Haziran 2017 tarihlerinde Priştine Uluslararası Fuar Merkezi, Kosova’da gerçekleştiriliyor.

balkan-mailing-son-sekli-2_543x768

SLC Group Yönetim Kurulu Başkanı, Gültekin SELÇUK; “Balkanlarda Türkiye ile Makedonya, Bosna Hersek, Arnavutluk, Sırbistan, Karadağ, Kosova ülkelerinin Serbest Ticaret Anlaşması olduğunu biliyor muydunuz?”

Uluslararası Genel Ticaret Fuarı’na Yoğun İlgi
SLC Group organizatörlüğünü yaptığı Itfbalkan’ı (Uluslararası Genel Ticaret fuarı) Balkanlarda en büyük ve en iyilerin arasına sokmaya hazırlanıyor.
Oniki ülke, yüzkırk milyon insan ve bir fuar sloganıyla yolan çıkan firmanın davetine şimdiden onlarca işletme “evet” cevabını verdi. İleriye dönük hedef ve projelerinin dünya geneli ticaret fuarları olduğunu söyleyen Selçuk, fuara katılımların çok yoğun olduğunu, her sene çok daha başarılı işlerle Türk insanının başarılarını dünyaya tanıtmak istediklerini ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER