marka tescil AMON SPA HUZURU BEDENİNİZE TAŞIYOR… « Markalar Ve İnsanlar
Markalar Ve İnsanlar

AMON SPA HUZURU BEDENİNİZE TAŞIYOR…

Küçük […]

AMON SPA HUZURU BEDENİNİZE TAŞIYOR…
08 Şubat 2017 - 15:57 'de eklendi.

Küçük dokunuşlar ile huzuru bedeninize taşıyan Amon Spa’nın yaratıcısı Abdullah SÖNMEZ bu ay “O Bir Marka” bölümümüze konuk oluyor….

Amon Spa’nın Yaratcısı Abdullah Sönmez…
Abdullah Sönmez ait olduğu Anadolu kültürünün bütün güzel dinamiklerini karakterinde harmanlamış dürüst, çalışkan, girişimci ruha sahip ve başarılı bir iş adamı. Neredeyse 30 yıldır spa sektöründe… Kendi markası Amon Spa olarak Göynük’te Mirage Park Resort, Kundu’da Aska Lara Resort& Spa ve Sherwood Breezes Resortve Belek bölgesinde bulunan Maritim Pine Beach Resort Belek‘te hizmet veriyor.
Yıllarını spa sektöründe geçirmiş ve marka haline gelmiş olan Abdullah Sönmez güvencesi ile Amon Spa!da emin ellerdesiniz.
İşletme Kalitesi = Personel Kalitesi…
Abdullah Bey : “Kendi gelişimimi ne kadar önemsediysem, bizi temsil eden markamızın gelişimini de tüm detayları ile önemsiyorum, markamızı bünyemizde çalışan tüm personelimize de yansıtarak yavaş ve akılcı yollarla günümüze taşıdık.Herhangi bir işletmenin kalitesinin, çalışanların kalitesi ile doğru orantılı olduğu inancı ve çeşitli hizmet içi eğitimler ile tüm çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemeyi her zaman doğru bulduk” diyor.
“ İnsanı Temsil Eden Beden, Ruh Ve Zihnin Bir Uyum İçerisine Davet Edildiği Yerlerdir Spalar…”
Sağlığı temsil eden en güzel tanım uyum olsa gerek… İnsanı temsil eden beden, ruh ve zihnin bir uyum içerisine davet edildiği yerlerdir spalar… Amon Spa da insanda bu uyumun tesisine hizmet veriyor.
Spa işletmeciliğinin mutlak suretle profesyonel çerçevede yapılması gerektiği savunan Abdullah Bey uzun yıllardır çalışmalarını hep bu yönde yapmış başarılı bir isim… En üst düzeydeki idarecisinden en alt çizgideki çalışanlarına kadar her bir çalışanı spa konusunda oldukça tecrübeli ve bilgili.

Temizlik En Önemli Nokta
Spa sektöründe temizlik en önemli noktalardan. Amon Spa bu konuda kendini aşmış diyebiliriz. İçeri girer girmez bunu daha da iyi anlıyorsunuz.
Amon Spa İle Eşsiz Olun
Amon Spa bedeninize huzuru yerleştirmek için eşsiz hizmetler sunuyor ve siz de kendinizi eşsiz hissediyorsunuz.klasik masaj, thai masajı, la Stone therapy, lava shell, shıatsu masajı, derin doku masajı, ayurvedik masajlar, nemlendirici-temizleyici-yaşlanma karşıtı cilt ve vücut bakımları hepsi sizin için Amon Spa’da…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER